החלקות שיער
אפריל 5, 2021
החלקת שיער פראדה החדשה
אפריל 20, 2021

החלקה ברזילאית

החלקת שיער ברזילאית זהו בעצם טיפול משקם המיועד לשיער פגום שתוצר הלוואי שלו היא בעצם החלקת השיער וזה מתאפשר אך ורק הודות לחומר המשמר המצוי בו בשם “פורמלין” בריכוז גבוה שעלול לגרום לגירויים קשים בנשימה ובעור.

החלקת קראטין זמנית-אותה הגברת בשינוי אדרת

כידוע, החלקת שיער ברזילאית הייתה עד לא מזמן המועדפת לשיקום והחלקת שיער פגום אשר לא ניתן להחליק בהחלקת שיער קבועה כגון החלקה יפנית. החלקת שיער זמנית המכילה חומר משמר כימי, הלוא הוא הפורמלהיד (המוכר יותר בשם פורמלין) יכולה לשקם שיער. הרכב חומר ההחלקה הברזילאית מבוסס קראטין ומועשר בין היתר בחומרי ריכוך וטיפוח שונים ומגוונים והתהליך מאופיין בהחזרת הלחות לשיער ויצירת שכבת הגנה המשווה לשיער מראה בריא, לכן כשמדברים על החלקת קראטין בעצם מדובר על גירסה חדשה יותר של החלקת שיער ברזילאית.

הטיפול הזה מוכר תחת שמות אחרים ולמשרד הבריאות אין את היכולת לשלוט באיזה חומרים משתמשים במספרות.

שלא כדוגמת חומרי החלקת שיער קבועים, החלקת  שיער ברזילאית מחליקה את השיער מבלי לשנות את מבנה השיערה ואין בכוחה לגרום לשיער נזק. החלקה ברזילאית מיועדת לשיער שעבר תהליכים כימיים אשר הותירו את מעטפת השיער פגומה דרכה יחדור הפורמלין המטפל בשיער בקלות יתרה וייצמד לשיער באמצעות חום של מייבש השיער או מחליק שיער עד שחפיפות מרובות יסירו אותו והשיער יחזור למצבו הטבעי.

למי מתאימה החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית מתאימה כמעט לכל סוגי השיער: שיער דק, יבש, סדוק, בהיר או מובהר ולבעלות שיער צבוע. תרכובת החומרים בה משתמשים להחלקה ברזילאית מכיל קרטין ולכן החלקה ברזילאית משמשת גם כטיפול לשיקום מראה השיער והחזרת הברק והלחות.

הוראות לשמירה על החלקה ברזילאית

אין הוראות רבות לשמירה על השיער לאחר החלקה ברזילאית, מלבד הנחיה אחת מרכזית והיא להשתמש בשמפו ללא מלחים. באופן דומה יש להימנע מתכשירי שיער כמו מסכות או קונדישינר המכילים מלחים. בנוסף, אין לחפוף את השיער במשך 4 ימים לאחר הטיפול.

 

להזמנות ולייעוץ חינם:

054-760-2034

לייעוץ חינם: 054-7602034

החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר : https://keratin.co.il/ 

ובאתר: https://style4hair.co.il/ |וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 
🏆

 

החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

לינק לאישור משרד הבריאות!

האישור בלינק המצורף: https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94