החלקה ברזילאית
אפריל 6, 2021
מבצע לוהט לחיילות/ים וסטודנטיות/ים
אפריל 26, 2021

החלקת שיער פראדה בעולם

החלקת שיער פראדה החדשה

חברת Style4Hair משווקת מוצרי טיפוח והחלקות שיער בארץ ובעולם ומאוד פופולארית בקרב נשים ונערות, אם כי, גם גברים נהנים מיתרונותיה של החלקת השיער האורגנית של פראדה. ניתן לראות עד כמה פופולארית החלקת שיער זו לפי ההמלצות וחוות הדעת ברשת (ניתן לצפות בגוגל, ביוטיוב, בפייסבוק ובאינסטגרם בהמלצות של אלפי לקוחות מרוצים/ות).

חברת Style4Hair מעניקה זכיינות לאנשי מפתח במדינות שונות בעולם שיש להם רקע מקצועי בתחום עיצוב וטיפוח השיער ו/או ללקוחות “נאמנים” שמשתמשים במוצרי ‘החלקות שיער פראדה’ ובשלל מוצרי הטיפוח של החברה. כך למשל, תומאס פרנק, מעצב שיער בעל שם בתחומו ולקוח ותיק שלנו, רכש זכיינות של מוצרי החלקות השיער פראדה בארגנטינה וכמעט עשור הביקוש עולה ואחוז המכירות בעליה מתמדת. תומאס הזכיין שלנו התחיל בשיווק אינטרנטי והתרחב למכירות פרונטליות בחנויות ברחבי המדינה. החלקה אורגנית ביתית של פראדה הפכה למותג בלתי מעורער עם ביקוש גבוה בקרב נשים בערים הגדולות ובכפרים ונהנות מהיתרונות של החלקת שיער זו בעיקר בגלל שמרביתן סובלות משיער עבה ויבש תוצאה ישירה של תנאי האקלים במדינה.

עקב ביקוש עולה במדינות שונות ברחבי העולם, חברת ‘פראדה’ מבית Style4Hair פותחת את שעריה להגשת מועמדות של זכיינים פוטנציאליים בגיוס חובק עולם של אנשי מקצוע בתחום עיצוב וטיפוח השיער או מתחום שיווק ומכירות פרונטלי ואינטרנטי.

 

לזכיינות ניתן ליצור קשר במייל:

Ibs4hair@gmail.com

 

גם באתר : https://keratin.co.il/ 

ובאתר: https://style4hair.co.il/ |וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער
בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

לינק לאישור משרד הבריאות!

האישור בלינק המצורף: https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94