החלקת שיער פראדה בהודו
פברואר 9, 2021

החלקת שיער

במאמר זה תקבלי מידע חיוני מפורט לגבי סוגי החלקות השיער שיש בעולם והמלצות מעשיות:

מהי החלקת שיער וסוגי החלקות השיער השונות?

:סוגי החלקות השיער השונות

:החלקת שיער לא קבועה

החלקת שיער זמנית שנותנת פתרון יומיומי זמני להחלקה ועיצוב שיער גלי או מקורזל אלא שהאפקט המיושר בדרך כלל יתבטל על ידי גורמים סביבתיים, בעיקר מגע עם מים משטיפה, גשם, לחות וכו’.

שימוש יתר בכלי חום כמו מייבשי שיער או מחליקי שיער יכול לשנות לצמיתות את מבנה השיער, לייבש ולשבור אותה. שימוש בתרסיסי מגן או קרמים לפני עיצוב בחום עשוי לסייע במניעת נזקי חום. לאחר שהנזק התרחש, ניתן להסוות אותו בטכניקות סטיילינג שונות, אך לא לתקן אותו. הדרך היחידה לתקן שיער פגום היא לגזור את חלק השיער הפגום ולתת לו לצמוח מחדש.

החלקות שיער קבועות עם או בלי פורמלין:

החלקת שיער קבועה (פרמננטית) לסוגיה, זוהי החלקה שתוצאותיה ניכרות לפרק זמן ארוך ובד”כ אם מדובר בהחלקה המכילה פורמלין לאחר מספר חודשים (כ-6 חודשים) יש לבצע החלקה רק על שורשי השיער בלבד.

יש בשוק העולמי גם החלקות שיער טבעיות / אורגניות המכילות מינרלים ולא מכילות חומרים כימיים כמו פורמלין, וניתן לבצע אותן באופן עצמאי בבית. אלו נקראות החלקות שיער ביתיות ומיושמות ברחבי העולם ע”י נשים בביתן בקלות וללא חשש.

כמו כן, יש טיפולי קראטין לשיקום שיער פגום המתאימים לכל סוגי השיער ומטרתם להחזיר לשיערה את שכבת המגן הטבעית שלה והיא חלבון הקראטין כמו זה המצוי בעור, בציפורניים ובשיער שלנו.

דוגמה להחלקת שיער ביתית פופולארית, זוהי החלקת שיער של פראדה מבית סטייל4הייר, המורכבת מחומרים אורגניים ומשלבת מינרלים עם החומר הטבעי בזיקוק טהור הנקרא קראטין הידוע כמשקם שיער פגום ומתאים לכל סוגי השיער.

מומלץ לקרוא באתרים השונים, בגוגל, בפייסבוק וביוטיוב על החלקות השיער השונות, ההבדלים בניהן, יתרונות וחסרונות וחוות דעת של לקוחות מרוצים. יש גם סירטונים הממחישים אופן ביצוע החלקת שיער ביתית לסוגיה, טבעית/אורגנית/מינרלית וטיפולי קראטין שונים לשיקום השיער.

אל תהססי להתקשר לקבלת ייעוץ חינם עם מעצב השיער שלנו:

054-7602034