פותחים את 2022 עם ההחלקה הטובה ביותר!!

החלקה ביתית ללא פורמלין
ינואר 9, 2022

פותחים את השנה
2022
עם ההחלקה הטובה ביותר!

החלקת שיער ביתית פראדה

החלקת שיער פראדה נבחרה להחלקת שיער הביתית הטובה ביותר וזאת משום שאינה מכילה את חומר הפורמלין ותוצאות ההחלקה מצוינות ונמשכות לאורך זמן רב. לא בכדי זכתה החלקת פראדה מבית סטייל4הייר לתואר ההחלקה המבוקשת והמומלצת ביותר! זוהי החלקת שיער מינרלית אורגנית ואינה מכילה פורמלין או חומרים כימיים אחרים.

מוצר איכותי מבוקש מאוד בקרב נשים בארץ וברחבי העולם הוא הקראטין הטהור לשיקום השיער של חברת פראדה ומתאים לכל סוגי השיער ובפרט לטיפול בשיער יבש ופגום.

החלקה זאת מאושרת משרד הבריאות ונועדה מלכתחילה לשימוש מקצועי במספרות. כשגדלה הדרישה בקרב לקוחות קצה בארץ ובעולם, החלה להיות משווקת גם כהחלקת שיער ביתית בטוחה 100% וידידותית לסביבה.

ההחלקה הטובה לשנת 2022
החלקה משקמת של פראדה!

החלקת השיער הטובה של פראדה לשנת 2022 היא ללא ספק ההחלקה המשקמת המכילה קראטין טהור!
לפי דעת קהל והמלצות ברשת החלקת קראטין טהור לשיקום השיער הינה ההחלקה המועדפת והמומלצת ביותר וזאת משום שהיא מחזקת את סיב השיערה מאחה קצוות מפוצלים מחליקה ומחזירה לשיער את הברק הטבעי שלו ויתרון גדול ומאוד משמעותי, זוהי החלקה שמתאימה לכל סוגי השיער, גם לשיער שאינו פגום וזקוק לשיקום.

זהו למעשה טיפול שגורם למהפך בשיער תוך כ-מחצית השעה בלבד. טיפול קראטין מרוכז של חברת פראדה קיים בתמצית סמיכה (ולא דלילה כמו ברוב החברות) המועשרת בכמות גבוהה מאוד של קראטין (חלבון מן הצומח) ומינרלים ושמנים מן הצומח, ומאפשרת ביצוע הטיפול באופן עצמאי בבית כאשר השפעת החומר במרקם הייחודי ומצב הצבירה שלו הינה מאוד חזקה ומהירה.

טיפול קראטין מומלץ לכל סוגי השיער: צבוע, פגום, בלונד, שיער שבור, שיער נושר וכו’. הטיפול מחזק את סיב השערה ומעניק המון חיות וברק לשיער. הטיפול הזה מוכח ומומלץ מאוד בקרב נשים בגלל האפקט המיידי והתוצאות המדהימות שלו.

כמובן שתוצאות הטיפול המרשימות ביותר מתקבלות כאשר מדובר בשיער פגום ויבש במיוחד שעבר תהליכים כימים חזקים כגון הבהרת שיער או החלקות שיער המכילות פולרמלין ומבוססות על חומרים כימיים. התוצאה הסופית מרשימה וללא תופעות לוואי שונות והשיער נראה חלק טבעי .

מהו קרטין?

קרטינים  (Keratin) היא קבוצה של חלבונים סיביים בלתי מסיסים ובלתי ניתנים לעיכול שיוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף, כגון ציפורניים, שיער והשכבה החיצונית ביותר של העור. בתחום הטיפוח והיופי, קרטין משמש במספרות להלחמת תוספת שיער, להחלקת שיער ולשיקום שיער פגום. בעולם הטיפוח, נוהגים להוסיף קרטין לתכשירים רבים על מנת להעשיר אותם, וכאשר מדובר במוצרים המיועדים לשיער זה נועד בעצם לשקם שיער פגום ויבש, ולגרום לשיפור מראהו ולהענקת תחושה נעימה וברק טבעי.

פעולות כימיות או מכאניות של ייבוש, צביעה, יישור או תלתול השיער, גורמות לייבוש השיער במקרה הקל, ול”שריפה” במקרה הרע, כאשר המראה המתקבל הוא של שיער חסר חיים שנוטה להתפצל ולהיקרע. שימוש בתכשירי טיפוח לשיער המכילים קרטין, יכול לעזור מאוד גם במקרים בהן השיער זקוק לשיקום של ממש, וכמובן מתאים גם למי שמעוניינת להעניק לעצמה טיפולים של תחזוקה לשיער על מנת לשמר את יופיו.

נכון להיום הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה קראטין מסייע לשיקום השיער היא החלקה משקמת, שמיועדת בעיקר לשיער שלא ניתן לבצע בו החלקות כימיות אחרות לאחר שבוצע בו טיפול שפגע במבנה השערה. סוג זה של החלקה מאפשר ‘לתקן’ טיפולים קודמים שגרמו נזק לשיער. החלקה משקמת מאפשרת להשיב לחיים שיער שעבר טיפולים כימיים כגון החלקה קבועה, סלסול או צביעה ושיער פגום. אופן הפעולה של הפורמולה הוא באמצעות התרכבות החלבון שבתכשיר עם  הקראטין הטבעי של בשערה. כתוצאה מכך נוצרת שכבת קראטין חדשה שעוטפת את השערה.

על טיפולי החלקה משקמת ממליצים לאחר טיפולים כימיים שפגעו במבנה השיער – מאחר שהחומר אינו חודר לקורטקס השיערה הוא אינו פוגע בה. הקראטין מתרכב רק עם השכבה החיצונית של השערה ומעניק לה מראה חלק, מבריק ומלא.

חשיבות שימוש במוצרים לשיער שמכילים קרטין

מחקרים מראים כי חפיפה בתדירות גבוהה שכיחה אצל מרבית האנשים, וישנה חשיבות רבה לשמירה על השומניות הטבעית של הקרקפת. תכשירים שמייבשים את עור הקרקפת גורמים גם למראה שיער יבש, ולכן כדאי להשתמש בשמפו המכיל קרטין שהוא הידידותי ביותר לשיער הזקוק לתוספת לחות. הפעולה של שמפו קרטין היא למעשה כפולה, ניקוי וטיפוח השיער והעשרתו בחלבון המזין ומגן על השיערה.

 

יתרונות הטיפול בקראטין

משקם שיער פגום ומתאים לכל סוגי השיער, מעניק גמישות ברק ונפח לשיער, מאחה קצוות מפוצלים, מונע שיער שמנוני, מחליק ומפחית קשרים ומקל מאוד בהחלקה בעזרת מייבש שיער.

 

ניתן לראות חוות דעת והמלצות ברשתות, פייסבוק, פייסבוק אינסטגרם וגם לבדוק פופולריות באתרים השונים בגוגל.

את ההחלקה ניתן לרכוש מחברת סטייל4הייר המשווקים הבלעדיים של החלקת שיער פראדה.


גם באתר : https://keratin.co.il/ 

ובאתר: https://style4hair.co.il/ |וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער
בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 🏆

 

לייעוץ חינם והזמנות:

054-7602034


החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

לינק לאישור משרד הבריאות!

האישור בלינק המצורף:

https://cosmetics.health.gov.il/search?name=%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%94