החלקת שיער אורגנית של פראדה
פברואר 3, 2021
החלקת שיער
פברואר 11, 2021
שיקום שיער פגום
כ-90% מהנשים מתמודדות עם שיער יבש ופגום בגלל שימוש במוצרים כימיים (המכילים אמוניה בין השאר) כמו צבע לשיער, הבהרת שיער, גוונים או פסים והחלקות כימיות. גם מוצרי טיפוח לשיער כמו שמפו, מרכך וקרמים לעיצוב השיער מכילים מלחים וחומרים כימיים שהורסים את השיכבה החיצונית של השיערה ומייבשים אותה. כמו כן, ישנם גורמים נוספים הפוגמים בשיער כאשר הגורם המרכזי הוא אזור אקלימי ותנאי מזג אוויר קיצוניים רוויי חום ולחות. כך למשל, באיזור מישור החוף, השיער סופח לחות מאוד גבוהה ומליחות שנמצאת באוויר וכתוצאה מכך מתייבש ונפגם באופן משמעותי.
במחקר שנערך בארה”ב גילו שמגיל 29 עד גיל 55 השיער שלנו עובר תהליך רגרסיה שקשור לשינויי גיל ולתהליכים הקורים במהלך חיי האישה כמו קבלת ווסת, הריון ולידה, כמו כן אורח חיים לחוץ וקיצוני משנה את רמת ההורמונים בגופנו, מה שפוגע באופן ישיר גם במראה העור והשיער שלנו.
תפקיד השמפו לפתוח את השיערה ולגרום לניקיון השיער בעזרת הסודיום שנמצא בכל שמפו. הסודיום הוא תרכובת המשמשת בכל מוצר קוסמטי וגורמת לפתיחת הנקבוביות ומנקה אותם ביעילות רבה, כמו כן משתמשים בסודיום בחומרי ניקוי כאשר, כמובן, הריכוז הרבה יותר גבוה מאשר בשמפו או מוצר קוסמטי.

 

הטיפול המומלץ ביותר לשיער פגום:

כמו שניתן להבין, שיער “פתוח” הוא שיער שנפגם מאחת או יותר מהסיבות שמצויינות במאמר זה ויש דרכי טיפול מומלצות שניתן לבצע באופן עצמאי בבית על בסיס יומיומי או כמה פעמים בשבוע.
החומרים המיועדים לסגירת השיער הם, קרמים, שמנים אורגניים איכותיים כמו שמן זית, שמן קוקוס, מסיכות מינרליות לשיער המכילות קראטין טהור מרוכז, סרום לשיער, ויש גם החלקות שיער המיועדות לשיקום שיער פגום. (שימי לב ,לא כל החלקה מסוגלת לשקם שיער.)
המוצרים ברובם על בסיס שומני ולכן דוחים לחות ומסייעים לשיקום השיער בכך שאינם מאפשרים ללחות ולמלחים להיספג בשיערה. לכן, בעלות שיער שומני נהנות בד”כ משיער חלק ובוהק.

 

הטיפול המומלץ ביותר לשיקום השיער הוא החלקת קראטין טהור

(מומלץ לקרוא באתר : https://keratin.co.il/ )

תפקיד החלקת שיער המבוססת על קראטין טהור הוא לצפות את השיער בחומר הקראטין שהוא החלבון וכך נבנית שכבת הגנה על השיערה הפתוחה שסוגרת אותה ומגינה עליה.

 

חשוב לדעת ישנם שתי סוגי של החלקות קראטין לשיקום השיער, אחת המכילה פורמלין והשנייה ללא פורמלין. במקרה של שיער פגום יבש וחסר חיים עדיף להשתמש בהחלקה שמחזירה את הברק לשיער וזאת הקראטין שמכילה פורמלין. חשוב לציין שהחלקות שיער המכילות פורמלין לא מאושרות על ידי משרד הבריאות אך הן הטובות מכולן במבחן התוצאה הסופית לשיקום השיער.

 

אז חשוב לזכור את הכללים הבאים לשמירת שיער בריא:

תזונה נכונה, שימוש בצבעי שיער טבעיים ללא אמוניה, שימוש במסיכת שיער איכותית, הימנעות  מחומרי הבהרה וכמובן מהחלקות שיער כימיות – “יפניות” .

 

 

לייעוץ חינם: 054-7602034

החלקות שיער ביתיות ללא פורמלין!

גם באתר : https://keratin.co.il/ 

ובאתר: https://style4hair.co.il/ |וואו|


כל המידע על החלקות שיער ביתיות לכל סוגי השיער

באישור משרד הבריאות!
🏆הערכה מכילה מוצרי החלקה וטיפוח לשיער בכמות שמתאימה לכמה שימושים ובמחיר שווה! 
🏆